Werken en post-COVID klachten

Geplaatst door Vivian op 08-11-2022

Werkbehoud voor werkenden met langdurige coronaklachten (long COVID of post COVID) is belangrijk maar niet vanzelfsprekend! Werknemers die kampen met langdurende klachten na COVID én hun werkgevers kunnen voor flink wat uitdagingen komen te staan in de terugkeer naar werk. Van Bakel Re-integratie ondersteunt hierbij. Zowel om aan het werk te blijven met klachten als bij het hervatten van werk na langdurige uitval (re-integratie). Ook ondersteunen we wanneer terugkeer naar werk uiteindelijk niet mogelijk blijkt. 

Diverse thema's komen in onze ondersteuning aan bod (optimaliseren herstel, concreet opbouwschema in werk, gevolgen voor inkomen en dergelijke) op maat toegespitst op de individuele situatie. 

C-Support maakte diverse animaties over het thema werk en post-COVID. Je vindt ze hier. 

Terug naar nieuws

Van Bakel Re-integratie maakt gebruik van functionele cookies die ervoor zorgen dat de website naar behoren functioneert. We slaan anoniem statistieken op in Google Analytics om bij te houden hoe bezoekers onze website gebruiken. Voor meer informatie zie onze privacyverklaring.