Werksfeer op kantoor

Geplaatst door Odette Struycken op 17-04-2013

Maar liefst 84 procent van de werknemers geeft aan dat de crisis negatieve invloed heeft op de werksfeer op kantoor. Dit blijkt uit onderzoek van vacaturesite Jobbird.com. Bijvoorbeeld doordat er een bepaalde spanning heerst in het bedrijf of door een onderlinge concurrentiestrijd. (bron: weekblad Facilitair & gebouwbeheer, april 2013)

Ervaart u werkdruk of stress op het werk en wilt u hier iets aan doen? Neem dan contact op met Arbeidsdiensten Van Bakel. Onze arbeidsdeskundigen brengen samen met u de knelpunten in kaart en bieden een oplossing op maat.

Terug naar nieuws

Van Bakel Re-integratie maakt gebruik van functionele cookies die ervoor zorgen dat de website naar behoren functioneert. We slaan anoniem statistieken op in Google Analytics om bij te houden hoe bezoekers onze website gebruiken. Voor meer informatie zie onze privacyverklaring.